Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3 na Android 1.4

Stare dobre GTA 3 po dziesięciu latach ląduje na Androidzie

Grand Theft Auto 3 to kultowa gra akcji. GTA 3 na komputerach PC była rewolucją i wielki hitem. Po dziesięciu latach od wydania gry, Rockstar Games prezentuje GTA 3 na Android oraz na iPhone i iPad. Teraz karierę gangstera z Liberty City możemy przeżywać wszędzie tam, gdzie mamy telefon Android. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kultowa gra z konsol i PC na Android
  • Gangsterskie życie
  • Mroczny klimat Libery City

Wady

  • Wymaga mocnego telefonu z Androidem
  • Problemy z precyzyjnym sterowaniem

Doskonały
9

Grand Theft Auto 3 to kultowa gra akcji. GTA 3 na komputerach PC była rewolucją i wielki hitem. Po dziesięciu latach od wydania gry, Rockstar Games prezentuje GTA 3 na Android oraz na iPhone i iPad. Teraz karierę gangstera z Liberty City możemy przeżywać wszędzie tam, gdzie mamy telefon Android.

Dziesięć lat GTA 3

Grand Theft Auto III to gra, której zaprawionym graczom przedstawiać nie trzeba. Jako początkujący gangster zaczynamy naszą karierę w Liberty City. Przed nami stoi otworem spore miasto wraz ze swymi mieszkańcami i rywalizującymi gangami. Teraz nie robi to wielkiego wrażenia, ale trzeba pamiętać o tym, kiedy Grand Theft Auto 3 ujrzała światło dzienne. Grę wydano w październiku 2001 roku na konsolę PlayStation 2 i maju 2002 na Windows PC. Posiadacze konsol Xbox musieli czekać do listopada 2003 roku. Dziesięć lat temu GTA 3 była szczytem technicznych możliwości gier wideo i wymagała mocnego peceta lub konsoli. Teraz w GTA 3 możemy zagrać na przystanku autobusowym lub w poczekalni do dentysty, wyjmując telefon Android z kieszeni.

Jak wygląda rozgrywka w Grand Theft Auto 3 na Android?

GTA 3 trzyma się całkiem dobrze! Oczywiście sama fabuła i przedstawiony świat nie robi takiego wrażenia bo w gangstera zabawialiśmy się już wielokrotnie w kolejnych grach z serii GTA, takich jak GTA Vice City, czy GTA San Andreas. Na telefonach Android też mogliśmy zagrać już w niejeden symulator gangsterskiego życia, by wymienić tylko 9mm czy Big Time Gangsta. Klimat oryginalnego starego GTA 3 jest jednak niepowtarzalny. To czuć w Grand Theft Auto 3 na Android. Uroku grze dodaje też połączenie czarni i bieli ze złotymi elementami w menu i graficznych przerywnikach.

Jedyny problem jaki możemy mieć z GTA 3 na Android, oprócz tego, że gra wciąga, to sterowanie. Przyciski wyświetlane na ekranie możemy poprzenosić w wygodne dla nas miejsce. Nic to jednak nie pomoże jeśli wyjedziemy palcem poza obszar reagowania przycisku. Przy tak wrażliwych na uszkodzenia pojazdach jakie mamy w GTA 3, brak precyzji może być krytyczny dla wykonania danej misji.

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto 3 na Android

Na jakich urządzeniach z Androidem działa GTA 3? Telefony Android: HTC Rezound, LG Optimus 2x, Motorola Atrix 4G, Motorola Droid X2, Motorola Photon 4G, Samsung Galaxy R, T-Mobile G2x Tablety Android: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 and 10.1, Sony Tablet S, Toshiba Thrive

Grand Theft Auto 3

Download

Grand Theft Auto 3 na Android 1.4